Rumai

Kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai – vienas didžiausių daugiafunkcių kultūros centrų Lietuvoje. Visa Rūmų veikla orientuota į miesto gyventojų kultūrinių poreikių tenkinimą. Čia organizuojami renginiai jaunimui ir senjorams, šeimoms ir kolektyvams. Veikia įvairūs klubai ir būreliai, repetuoja ir koncertuoja mėgėjų meno kolektyvai. Rūmai dirba visiems Panevėžio miesto, rajono gyventojams ir svečiams.

Pas mus galima pamatyti geriausius kitų miestų profesionalių teatrų spektaklius, išgirsti populiariausių Lietuvos atlikėjų koncertus, išreikšti save mėgėjų meno koncertuose, įprasminti savo laisvalaikį įvairių pomėgių klubuose ar draugijose. Vaikams rengiamos specialios edukacinės programos, vaikai ir jaunimas gali išmokti piešti, šokti, dainuoti ir pan. Visada laukiame aktyvių ir norinčių savo idėjas įgyvendinti žmonių.

Rūmuose dirba darnus kolektyvas, kuris padės surengti Jūsų firmos, organizacijos ar kolektyvo pažymėtinas datas ar šventes, konferencijas, produktų pristatymus ir kt. renginius. Tam mes pasirengę, nes Rūmuose yra trys įvairiems renginiams skirtos salės. Didžioji salė su didele scena skirta iškilmingiems, akademiniams ir pramoginiams sceniniams renginiams. Konferencijoms, pobūviams, priėmimams, furšetams, gyvos muzikos koncertams ar kameriniams renginiams, šokių vakarams, ir kt. renginiams pritaikoma Mažoji salė su nedidele scena. Populiariausia ir lankytojų bei užsakovų pamėgta Renginių salė išimtinai pritaikyta uždariems vakarams, pobūviams, prezentacijoms, konferencijoms, šokiams ir diskotekoms.

 

Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ĮSTATYMAS
Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų NUOSTATAI
Kultūros centras panevėžio bendruomenių rūmai vidaus darbo tvarkos TAISYKLĖSKultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų vadovo užduotys už 2019 m. UŽDUOTYS
Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų vadovo užduotys už 2018 m. UŽDUOTYS
 
Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų vadovo ataskaita Panevėžio miesto savivaldybei už 2019 m.  ATASKAITA
Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų ataskaita NLKC už 2018 m.
ATASKAITA
Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų vadovo ataskaita Panevėžio miesto savivaldybei už 2018 m.  ATASKAITA
Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų 2017 m. darbo apmokėjimo tvarkos pasikeitimo ĮSAKYMAS