KVIEČIAME APSILANKYTI PANEVĖŽIO BENDRUOMENIŲ RŪMUOSE IR

SUSIPAŽINTI SU RŪMŲ VEIKLA!
 

514-asis Panevėžio gimtadienis: naujovių ir inovacijų šventė

paneveziogimtadienioeisenamiestogatvemis 1f7cf

Rugsėjo 8-10 dienomis miestas švęs 514-ąjį gimtadienį. Jo tema – „Panevėžys atsinaujina“. Savivaldybė ir šventės organizatorius Bendruomenių rūmai kviečia įsilieti į tris dienas truksiančių renginių sūkurį. Ne tik kaip žiūrovus, bet ir kaip aktyvius dalyvius.

Rugsėjo 9 d., šeštadienį, 12-16 val. Laisvės aikštėje įkurkime inovatyvų Menų ir technologijų labirintą, organizuokime edukacines, interaktyvias veiklas, Panevėžyje ir visoje šalyje gaminamos naujos produkcijos, technikos, įrenginių, išradimų pristatymus. Pasinaudokime galimybe prisistatyti, pasireklamuoti, pabūti matomi, sudominti, tiesiog tapti didelės bendruomenės dalimi…

Vienu gražiausių akcentų vėl taps rugsėjo 9 d. organizuojama šventinė eisena, kurią kasmet papildo vis daugiau lopšelių-darželių ir mokyklų, kultūros ir meno, sporto kolektyvų, bendruomenių, įstaigų ir organizacijų. Šiemet organizatoriai akcentuos atsinaujinimą, tad planuojama įtraukti daugiau pavienių gyventojų – eiseną ves mažieji panevėžiečiai, tėveliai su kūdikiais vežimėliuose – mūsų miesto ateitis. Važiuokime, eikime su naujausia technika, netradiciškai muzikuokime. Pradžiuginkime, nustebinkime vieni kitus savo sumanymais.

Į eiseną švietimo, mokslo, kultūros, verslo institucijas, pavienius žmones, grupes, bendruomenes ir kt. kviečiame registruotis el. p. laima@pankultura.lt, tel. 8 615 55713 (Laima Sereikienė), motorizuotus dalyvius – el. p. kro@pankultura.lt, tel. 8 612 04323 (Remigijus Gudonis).

Jau dabar planuojami avangardinės mados kolekcijų pristatymai. Norintieji parodyti savo išmonę ir kūrybiškumą registruojami el. p. projektai@pankultura.lt, tel. 8 698 14970 (Judita Kačinskaitė).

Tradiciją tęsia dienraštis „Sekundė“ – vėl vyks netradicinių plaukimo priemonių varžybos „Laivas-improvizacija”. Kviečiame dalyvauti, surengti atrakciją sau ir žiūrovui įmones, įstaigas, organizacijas, kolektyvus. Juk linksma įgula privers (ar bent pabandys priversti) plaukti bet kokį daiktą? Varžybų dalyvius kviečiame registruotis UAB „On Media“ tel. 8 656 32073, el. paštu laurynas@onmedia.lt.

Panevėžiečiai, įstaigos, įmonės ir organizacijos savo pasiūlymus, pageidavimus dėl interaktyvios veiklos gali teikti el. p. miestogimtadienis@pankultura.lt, renginiuorganizavimas@pankultura.lt, tel. 8 698 83884 (Jurgita Rimšė), 8 682 46901 (Nijolė Kubiliūnienė).

Miesto savivaldybės komunikacijos skyrius