Kviečiame šokti, groti, dainuoti, vaidinti ir piešti Panevėžio bendruomenių rūmų mėgėjų meno ir
užimtumo veiklos kolektyvuose!
 
Vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblis „Grandinėlė“ (I kategorija)
Repeticijų laikas pirmadieniaispenktadieniais 15.3018.30 val.
Vadovė Zita Rimkuvienė, mob. tel.: 8 699 69198, 8 615 37413
 

Įvairių stilių šokių grupė „Pagrandukai“
Vadovė Laimutė Marija Jancevičienė, mob. tel. 8 687 42839


Vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Verdenė“ (I kategorija)
Repeticijų laikas pirmadieniais ir trečiadieniais 19.3021.00 val.
Vadovas Vytautas Murauskas, mob. tel. 8 645 93977


Jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Austėja“ (II kategorija)
Repeticijų laikas: pirmadieniais ir ketvirtadieniais 19.0020.30 val.
Vadovė Kristina Nainienė, mob. tel. 8 682 34255

 
Vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Miestelėnai“ (II kategorija)
Repeticijų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 19.3021.00 val.
Vadovė Zita Rimkuvienė,  mob. tel. 8 615 37413
 
Liaudiškų šokių ansamblis „Linas“ (I kategorija)
Repeticijų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais 18.3020.30 val.
Vadovė Zita Rimkuvienė, mob. tel. 8 615 37413
Vokalinės grupės vadovė Dalia Gaspariūnienė, mob. tel. 8 616 01958
 
Pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Sidabra“ (I kategorija)
Repeticijų laikas: antradieniais 18.3020.00 val., penktadieniais 16.3018.00 val.
Vadovė Kristina Nainienė, mob. tel. 8 682 34255
 
Pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Gija“ (II kategorija)
Repeticijų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais 17.3019.00 val.
Vadovė Dainora Venslovienė, mob. tel. 8 677 21104
 
Linijinių šokių grupė ,,Saulėgrąža“
Repeticijų laikas ketvirtadieniais 17.1519.00 val.
Vadovė Kristina Nainienė, mob. tel. 8 682 34255
 
Mišrusis choras „Čiūto“ (III kategorija)
Repeticijų laikas: antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 17.0018.30 val.
Vadovė Dalia Gaspariūnienė, mob. tel.: 8 616 01958, 8 620 24475
 
Mišrusis vokalinis ansamblis „Smiltelė“ (II kategorija)
Repeticijų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais 18.3020.00 val.
Vadovė Dalia Gaspariūnienė, mob. tel.: 8 616 01958, 8 620 24475
 
Folkloro ansamblis „Pulkelis“ (I kategorija)
Repeticijų laikas antradieniais 18.3021.30 val.
Vadovė Regina Zigmantienė, mob. tel. 8 672 09016
 
Vaikų ir jaunimo orkestras „Panevėžio Brass“
Repeticijų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 15.0018.00 val.
Vadovė Ligita Bilevičienė, mob. tel. 8 614 86705
 
Vaikų ir jaunimo teatro studija „Rampa“
Repeticijų laikas: pagal susitarimą
Vadovė Audronė Aškelavičienė, mob. tel. 8 687 13996
 
Suaugusiųjų dailės studija „Spalvų ratas“
Užsiėmimų laikas trečiadieniais nuo 18.00 val.
Vadovas Girmantas Rudokas, mob. tel. 8 675 00264
 
Liaudiškos muzikos kapela „Nevėžis“
Repeticijų laikas: trečiadieniais 18.0021.00 val.
Vadovas Vytautas Rutkauskas, mob. tel. 8 620 24475
 
Liaudiškos muzikos kapela „Pokūda“
Repeticijų laikas penktadieniais 17.0019.00 val.
Vadovas Jonas Varnauskas, mob. tel. 8 698 82835
 
Liaudiškos muzikos kapela „3D“
Repeticijų laikas pagal susitarimą
Vadovas Alvydas Liobikas, mob. tel. 8 670 09049
 
Pagyvenusiųjų klubas-choras „Senoliai“
Repeticijų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais 10.0012.00 val.
Vadovė Violeta Žadeikienė, mob. tel. 8 611 90965
 
Pagyvenusiųjų bendrijos vokalinis ansamblis „Sidabrinė gija“
Repeticijų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 10.0012.00 val.
Vadovė Danutė Aleliūnienė, mob. tel. 8 603 01199
 
Kūrybinių galių jaunimo ugdymo studija „Kastalija“
Užsiėmimų laikas šeštadieniais 11.0014.00 val.
Vadovas Antanas Maciulevičius, mob. tel. 8 647 29940
 
Estetinio ugdymo ir modelių vaikų ir jaunimo studija
Užsiėmimų laikas antradieniais 16.0020.00 val.
Vadovė Rasa Kazėnienė, mob. tel. 8 674 67337
 
Vaikų ir jaunimo „Gitaros studija“

Vadovas Marius Cechanavičius, mob. tel. 8 616 4342


Suaugusiųjų mėgėjų teatras „Geri žmonės“
Vadovė Kristina Šimonytė Christensen, mob. tel 8 674 98291


Muzikos grupė
Vadovas Daingiras Vardauskas, mob. tel 8600 71021