Kviečiame šokti, groti, dainuoti, vaidinti ir piešti Panevėžio bendruomenių rūmų mėgėjų meno kolektyvuose!
 
Vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblis „Grandinėlė“ (I kategorija)
Repeticijų laikas: pirmadieniais-penktadieniais 15.30-18.30 val.
Vadovė Zita Rimkuvienė, tel.: 8 699 69198, 8 615 37413
www.grandinele.lt
Grandineles jaunimo grupe Danijos festivalyje 2013
 
Vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Verdenė“ (I kategorija)
Repeticijų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 19.30-21.00 val.
Vadovas Vytautas Murauskas, mob. tel. 8 645 93977
 
Jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Austėja“ (II kategorija)
Repeticijų laikas: pirmadieniais ir ketvirtadieniais 19.00-20.30 val.
Vadovė Kristina Nainienė, mob. tel. 8 682 34255
 
Šiuolaikinių modernių šokių grupė „Flowers“
Repeticijų laikas: pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais 16.00-18.00 val.
Vadovė Jurgita Rimšė, mob. tel. 8 698 83884
30
 
Vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Miestelėnai“ (II kategorija)
Repeticijų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 19.30-21.00 val.
Vadovė Zita Rimkuvienė,  mob. tel. 8 615 37413
miestelenai
 
Liaudiškų šokių ansamblis „Linas“ (II kategorija)
Repeticijų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais 18.30-20.30 val.
Vadovė Zita Rimkuvienė, mob. tel. 8 615 37413
Vokalinės grupės vadovė Dalia Gaspariūnienė, mob. tel. 8 616 01958
 
Pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Sidabra“ (II kategorija)
Repeticijų laikas: antradieniais 18.30-20.00 val., penktadieniais 16.30-18.00 val.
Vadovė Kristina Nainienė, mob. tel. 8 682 34255
 
Pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Gija“ (II kategorija)
Repeticijų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais 17.30-19.00 val.
Vadovė Dainora Venslovienė, mob. tel. 8 677 21104
 
Linijinių šokių grupė ,,Saulėgrąža“
Repeticijų laikas: ketvirtadieniais 17.15-19.00 val.
Vadovė Kristina Nainienė, mob. tel. 8 682 34255
 
Mišrus choras „Čiūto“ (III kategorija)
Repeticijų laikas: antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 17.00-18.30 val.
Vadovė Dalia Gaspariūnienė, mob. tel. 8 616 01958, 8 620 24475
 
Mišrus vokalinis ansamblis „Smiltelė“ (II kategorija)
Repeticijų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais 18.30-20.00 val.
Vadovė Dalia Gaspariūnienė, mob. tel. 8 616 01958, 8 620 24475
 
Folkloro ansamblis „Pulkelis“ (I kategorija)
Repeticijų laikas: antradieniais 18.30-21.30 val.
Vadovė Regina Zigmantienė, mob. tel. 8 684 73566
 
Vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestro studija
Repeticijų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 15.00-18.00 val.
Vadovė Ligita Bilevičienė, mob. tel. 8 614 86705
 
Vaikų ir jaunimo teatro studija „Rampa“
Repeticijų laikas: pagal susitarimą
Vadovė Audronė Aškelavičienė, mob. tel. 8 687 13996
 
Suaugusiųjų dramos studija „Geri žmonės“
Repeticijų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 18.00-20.00 val.
Vadovas Andrius Povilauskas, mob. tel. 8 615 42904
 
Suaugusiųjų dailės studija „Spalvų ratas“
Užsiėmimų laikas: trečiadieniais nuo 18.00 val.
Vadovas Girmantas Rudokas, mob. tel. 8 675 00264
 
Dailės terapijos studija
Užsiėmimų laikas: antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais nuo 17.00 val.
Vadovė Vitalija Labanauskienė, mob. tel. 8 612 40557
 
Liaudiškos muzikos kapela „Nevėžis“
Repeticijų laikas: trečiadieniais 18.00-21.00 val.
Vadovas Vytautas Šatas, mob. tel. 8 651 91076
 
Liaudiškos muzikos kapela „Pokūda“
Repeticijų laikas: penktadieniais 17.00-19.00 val.
Vadovas Jonas Varnauskas, mob. tel. 8 698 82835
 
Liaudiškos muzikos kapela „3D“
Repeticijų laikas: pagal susitarimą
Vadovas Alvydas Liobikas, mob. tel. 8 670 09049
 
Pagyvenusiųjų klubas-choras „Senoliai“
Repeticijų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais 10.00-12.00 val.
Vadovė Violeta Žadeikienė, mob. tel. 8 611 90965
 
Pagyvenusiųjų bendrijos vokalinis ansamblis „Sidabrinė gija“
Repeticijų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 10.00-12.00 val.
Vadovė Danutė Aleliūnienė, mob. tel. 8 603 01199
 
Kūrybinių galių jaunimo ugdymo studija „Kastalija“
Užsiėmimų laikas: šeštadieniais 11.00-14.00 val.
Vadovas Antanas Maciulevičius, mob. tel. 8 647 29940
 
Estetinio ugdymo ir modelių vaikų ir jaunimo studija
Užsiėmimų laikas: antradieniais 16.00-20.00 val.
Vadovė Karolina Žurauskienė, mob. tel. 8 682 62405