Kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai kviečia užimti šviesos operatoriaus pareigas.

FUNKCIJOS

 1. Kokybiškas renginių įgarsinimas ir apšvietimas.
 2. Garso stiprumo ir šviesos intensyvumo, muzikinio garsinio fono parinkimas renginiuose pagal renginio temą, atskirų scenografijos elementų apšvietimo tinkamas parinkimas, vadovaujantis renginio scenarijaus planu, o tokiam nesant, pagal iš anksto aptartą planą.
 3. Elektroninių įrengimų, blokų smulkių gedimų, ar kitų defektų išaiškinimas ir pašalinimas.
 4. Dekoratyvinių apšvietimo lempų ir prožektorių keitimas, specialių garso ir šviesos įrengimų derinimas ir remontas.
 5. Darbas su šviesos (garso) aparatūra Panevėžio bendruomenių rūmų organizuojamuose renginiuose, Valstybinėse, miesto šventėse ir kt.
 6. Pačių geriausių, moderniausių būdų, kaip geriau teikti paslaugas užsakovams, paieška.

KVALIFIKACINIAI REIKALAVIMAI

 1. Išsilavinimas: ne žemesnis kaip aukštesnysis išsilavinimas ar specialusis vidurinis išsilavinimas, įgytas iki 1995 m.
 2. Profesinės žinios: gebėjimas aptarnauti renginius suteikiant apšvietimo ir įgarsinimo paslaugas, darbo su technika specifika bei metodika, radioelektroninių ir elektroninių įrengimų schemų ir konstrukcijų ypatumai, montavimo, reguliavimo ir derinimo metodai, darbo organizavimas, naujos patirties pritaikymas savo veiklai tobulinti.
 3. Papildomos žinios: kultūros įstaigų darbuotojų profesinės veiklos ir etikos taisyklės, kalbos kultūros reikalavimai, tarnybinio etiketo reikalavimai, bendravimo ir dalykinio pokalbio taisyklės.
 4. Darbas kompiuteriu: Ms Office, interneto naršyklė, elektroninis paštas.
 5. Asmeninės savybės: kultūringumas, pareigingumas, darbštumas, komunikabilumas, sąžiningumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakomybė.
 6. Darbo stažas: renginių aptarnavimo (apšvietimo, įgarsinimo) srityje ne mažiau 2 metai.

PRIVALOMI DOKUMENTAI

 1. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.
 2. Prašymas leisti dalyvauti pretendentų atrankoje į pageidaujamą pareigybę.
 3. Gyvenimo aprašymas.
 4. Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai (diplomas ir kt.)

ATLYGINIMAS

Šviesos operatoriaus pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo 2017 m. sausio 17 d. įstatymu Nr. XIII-198 (galimas koeficiento intervalas nuo 6,05 iki 6,45, suma nuo 1064,80 EUR iki 1135,20 EUR).

Pretendentai dokumentus pateikia iki 2020 m. liepos 7 d. 8.00 val. el.p. rumai@pankultura.lt

 

Kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai kviečia visus aktyviai dalyvauti bendruomeninėje ir kultūrinėje veikloje. Siūlome jaunimo ir suaugusiųjų savonoriškąją veiklą mūsų įstaigoje.
Dėl savanoriškos veiklos informacija teikiama tel. (8 45) 460 625